ParkietGold to firma świadcząca kompleksowe usługi związane z układaniem, cyklinowaniem i konserwacją parkietów, desek podłogowych i schodów w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Jeśli szukasz kogoś, kto profesjonalnie zajmie się Twoją podłogą, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Cyklinowanie 100%
Układanie podłóg 100%
Konserwacja 100%

Wyremontowaliśmy

0

m kw. podłóg

Nałożyliśmy

0

litrów lakieru

Zużyliśmy

0

litrów oleju

Poleca nas

0

zadowolonych klientów

Na czym pracujemy?

HUMMEL
cykliniarka
Maszyny Hummel to prawdziwe Mercedesy wśród cykliniarek. Te zaawansowane technologicznie szlifierki taśmowe o potężnych silnikach sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej problematycznej podłodze. Gwarantują bezpyłowe szlifowanie.
FESTOOL CLEANTEC
odkurzacz
Odkurzacz Cleantec firmy Festool to ogromna moc zamknięta w eleganckiej formie. Dzięki jego możliwości integracji z elektronarzędziami możemy zapewnić w pełni bezpyłowe renowacje drewnianych podłóg.
COLUMBUS 155 S
polerka
Columbus 155 S to jeden z najsilniejszych modeli szlifierek jednotarczowych dostępnych na rynku. Doskonale nadaje się do nakładania oleju i wypolerowania każdej podłogi.
ROTEX RO 150
szlifierka
Rotex to doskonałe narzędzie zapewniające całkowitą gładkość szlifowanej powierzchni dzięki ruchowi mimośrodowemu. Integracja z odkurzaczem sprawia, że sprzęt pracuje bezpyłowo.
FLIP
podczyszczarka
Flip to jedyna bezpyłowa podczyszczarka na rynku. Mocny silnik i system odprowadzania pyłu sprawiają, że szlifowanie trudno dostępnych miejsc to czysta przyjemność.